MŠK Nobohrad U13 – MFK Tatran Liptovský Mikuláš U13 4:0(1:0)

MŠK Nobohrad U13 – MFK Tatran Liptovský Mikuláš U13 4:0(1:0)

 

Góly:Telek,Kamenský,Brhlík 2x

 

Odohrali sme vyborný zápas proti kvalitnému súperovi z Liptovsķého Mikuláša.Aj napriek jednoznačnému výsledku,museli dnes chlapci siahnuť na dno svojich síl.Zápas sa nám podarilo rozhodnúť až v druhom polčase.Chlapcov musím pochváliť za aktívny prístup,nasadenie od začiatku zápasu.Snažili sme sa hrať aktívne smerom dopredu,dostávať súpera pod tlak.V prvom polčase sme pokazili pár jednoduchých lôpt vo finálnej fáza a nepremenili 2-3 vyložené šance.V druhom polčase sme spresnili prihrávky,premenili šance a rozhodli o zaslúzenom víťazstve…

 

Zosrava:Turic,Kriška,Ťavoda,Poliak,Passuth,Telek,Kamenský,Malatinec,Bračok,Brhlík,Mihályi,Csányi,Páleš,Bulík,Hulák

Zanechajte správu