? | POKRAČUJEME V HODNOTENÍ NAŠICH TEAMOV, AKO SI POČÍNALI NAŠI NAJSTARŠÍ MLÁDEŽNÍCI SME SA OPÝTALI TRÉNERA KATEGÓRIE U19? IGORA KOTORU?⚽️?

?️1.Ako by ste zhodnotili túto časť sezóny (jeseň) ?
? | 1. Jesennú časť sezóny bohužiaľ nemôžem zhodnotiť pozitívne, v úvode sezóny nás síce trápili zranenia viacerých hráčov čo bolo na ihrisku cítiť ale aj tak mali byť výkony a výsledky mužstva lepšie. Na ihriskách súperov sme boli až príliš bojazliví a spoliehali sme sa jeden na druhého, mrzia ma domáce zápasy proti L. Košice kedy sme dokázali v druhom polčase zmazať náskok súpera 0:2 ale nakoniec po chybe v rozohrávke sme inkasovali víťazný gól, proti Zvolenu sme taktiež dôležitý zápas ktorý nás psychicky zlomil. Ako najlepší zápas hodnotím doma proti Kysuckému kedy sme ukázali čo dokážeme a druhy polčas proti kvalitnému súperovi z Humenného kedy sme po polčase prehrávali 0:3 a dokázali sme nakoniec získať verím cenný bod.
?️2.Ako hodnotíte výkony svojich hráčov a ich progres od začiatku sezóny?
? | 2. Výkony hráčov ako som už zhodnotil mohli a mali byť určite lepšie kvalita hráčska v mužstve určite je ale nedokázali sme ju preniesť na ihrisko, chýbal nám líder.
?️3.Čo sa dalo na predvádzanej hre zlepšiť, na čom by ste radi popracovali? Čo vás naopak najviac potešilo?
? | 3. Počas zimnej prípravy budeme určite chcieť popracovať na organizácii a hre v obrane keďže sme inkasovali až príliš veľa gólov, určite budeme pracovať aj na zlepšení v ÚF vytváraní si ešte väčšieho množstva príležitostí a ich efektivitu.
?️4.Čo bude Vaším cieľom v jarnej časti súťaže?
? | 4. V jarnej časti sezóny budeme chcieť určite zlepšiť individuálne výkony hráčov ako aj celého mužstva a pre klub Novohrad Lučenec a okolie chceme určite zachrániť kvalitnú 2.ligu dorastu.
?️️ | REALIZAČNÝ TEAM U19?:
? | Tréner Teamu U19: Igor Kotora
?️️ | Asistent Teamu U19: Tomáš Boháčik
?️️ | Technický vedúci Teamu U19: Ján Hriň
#U19…?⚽️?

Zanechajte správu