POLOVICU LIGOVEJ SEZÓNY FUTBALISTOV KATEGÓRIE U13 NÁM ZHODNOTIL TRÉNER PETER NOCIAR ⚽️

 | POLOVICU LIGOVEJ SEZÓNY FUTBALISTOV KATEGÓRIE U13 NÁM ZHODNOTIL TRÉNER PETER NOCIAR ⚽️
 | 1.Ako by ste zhodnotili túto časť sezóny?
 | Jesennú sezónu hodnotím viac pozitívne ako negatívne, pričom zohľadňujem hlavne veľmi krátku prípravu na súťaž, ktorá trvala len necelý mesiac, chlapci prechádzali z malého ihriska na veľké a formoval sa úplne nový káder. Som však spokojný s tým ako sa chlapci z veľkým ihriskom stotožnili a vytvorili súdržný tím, ktorý musel zvládnuť aj vysoké prehry a tešiť sa aj z výhier, ktoré chalanov posúvali vpred a spájali.
 | 2.Ako hodnotíte výkony svojich hráčov a ich progres od začiatku sezóny?

 | V príprave a v tréningovom procese sme sa zamerali hlavne na dve činnosti, a to defenzívu, čiže práca štvorčlennej línie a zakladanie hry od brankára, čiže hra zo zadu. Tieto činnosti hodnotím pozitívne, isteže v tomto veku chlapcov je samozrejmosťou, že vznikajú chyby a padajú z toho góly, toto ich však tiež posúva vpred.
Nehodnotím chlapcov individuálne, hodnotím ich ako tím, máme veľké výkonnostne rozdiely medzi chlapcami a mojim hlavným cieľom je aby tí čo sú výkonnostne slabší, to pochopili a pracovali na tom aby sa zlepšovali a tí čo sú na tom herne lepšie, aby nestagnovali.
 | 3.Čo sa dalo na predvádzanej hre zlepšiť, na čom by ste radi popracovali? Čo vás naopak najviac potešilo?
 | Zlepšiť do ďalšej sezóny treba, čo sa týka útočnej fázy, hlavne prechod zo stredovej zóny do útočnej, viac nábehov, viac prihrávok za obranu, hru v kridelnych priestoroch, viac zapájania krajných obrancov do útočnej fázy.
V obrannej fáze hlavne výpomoc ofenzívnych hráčov do defenzívy, čo si vyžaduje zamerať sa v tréningovom procese na vytrvalosť hlavne hernou formou.
 | 4.Čo bude Vaším cieľom v jarnej časti súťaže?
 | Cieľ do ďalšej sezóny – predvádzať hru, ktorá sa bude páčiť bezohľadne na výsledky. Však najlepšia vizitka pre trénera je keď počuje ako sa jeho tím zlepšil resp. ako sa posúva napred.
 | Tréner U13: Peter Nociar
#U13 #lucenec #prvaliga #futbal #msknovohrad #myspolusmefutbal…

Zanechajte správu