| DNEŠNÉ HODNOTENIE POLSEZÓNY NÁM ZHRNUL TRÉNER ÚSPEŠNEJ U17-KY, TOMÁŠ BOHÁČIK…⚽️

 | 1.Ako by ste zhodnotili túto časť sezóny?
 | Sezóna bola pre nás výborná , aj keď úvod súťaže bol ťažký, pretože chlapci boli na prázdninách a dovolenkách s rodičmi, čo sa prejavilo na výsledkoch ale aj výkonoch mužstva. Postupne sme sa ale dali dokopy, chlapci poctivo pracovali na tréningoch, postupne sa začali nalaďovať na moje futbalové zmýšľanie, začali sme sa spoznávať a dôverovať si ,čoho výsledkom je bronzová medaila po jesennej časti, čo ale nie je pre mňa až tak dôležité. Podstatné je že mužstvo má svoju tvár, spôsob a charakter hry, hráči vedia čo od nich chcem…
 | 2. Ako hodnotíte výkony svojich hráčov a ich progres od začiatku sezóny?
 | Ja mám k dispozícii 23 členný káder, čo sa môže zdať ako dobré, čo v podstate aj je, ale udržať všetkých hráčov na vysokej výkonnosti aj hernej aj psychickej , nie je jednoduché, keďže na MS môžem zobrať 16 hráčov. Práve preto si vážim že chlapci to pochopili a neurážajú sa keď nie sú nominovaný na zápas, práve naopak , ešte viac makajú na TJ a to je pozitívne. Práve preto sa teším s ich kvalitných výkonov , výsledkov a výbornej partie ktorú vytvorili.
 | 3. Čo sa dalo na predvádzanej hre zlepšiť, na čom by ste popracovali. Čo Vás naopak najviac potešilo?
 | Určite predfinálnu a finálnu fázu, kde sú moji hráči ešte málo odvážni, málo trpezliví, a hlavne sa im snažím vštepovať sebadôveru a schopnosti presadiť sa individuálne. Dnes sa väčšina trénerov snaží hráčov presne nalinajkovať čo majú robiť, čo je fajn hlavne pri zakladaní útoku a vedení, no ja sa snažím hlavne v útočnej zóne donútiť ich k sebareálizácii, a individuálne kvalite, čo práve robí rozdiel pri rovnosti súperov. Teba jednoducho povedané nebáť sa hrať , riskovať . A čo ma najviac teší ,že pomaly dospievajú a s žiackeho futbalu pomaly, prechádzajú na „polodospelí“
 | 4.Čo bude Vašim cieľom v jarnej časti súťaže?
 | Určite pracovať na zlepšení zakončenia a predfinálnej fázy, pokračovať v učení z zakladaní a vedení útoku, rozvoj HČJ a snaha pripraviť končiacich hráčov na prechod do U19.
 | Na záver by som sa chcel poďakovať vedeniu klubu za prejavenú dôveru ,Mestu Lučenec a všetkým sponzorom za vytvorené podmienky, všetkým hráčom a ich rodičom za trpezlivosť , svojmu vedúcemu Arnoldovy Danyimu a trénerovi a Kotorovi za výpomoc a podporu…
A všetkým šťastné a veselé Vianoce a všetko dobré do nového roku 2023!!!!
#U17 #teamlucenec #futbal #msknovohrad #druhaliga #vianoce #oddych #myspolusmefutbal…

Zanechajte správu